15 / 05 / 2026 Zakończenie sezonu grzewczego Brzezińska Spółdzielnia Mieszkaniowa informuje, że w dniu 19 maja 2026 r. (wtorek) zostanie wyłączone centralne ogrzewanie w budynkach znajdujących się w zasobach Spółdzielni. Wstecz